Oprogramowanie » Biura Rachunkowe
Dla małych i średnich firm
Dla branży wod-kan
Dla dużych przedsiębiorstw
Biura Rachunkowe
Biuro Rachunkowe Księga podatkowa Księga Handlowa Środki Trwałe Kadry i Płace Internetowa Wymiana Dokumentów Społeczność Biur Rachunkowych

         Biura Rachunkowe

Comarch ERP Optima to program dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego, wspomagający zarządzanie firmą i kontakt z klientem. Optima sprawia, że księgowość jest prostsza w prowadzeniu, dlatego też jest polecany jako program dla biur rachunkowych. Uniwersalne oprogramowanie dla księgowości składa się z 7 zintegrowanych modułów.

Biuro Rachunkowe

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe to program do codziennego prowadzenia księgowości, ułatwiający wykonywanie operacji seryjnych. Wszelkie wprowadzone do niego dane są na bieżąco aktualizowane w Systemie głównym. Comarch ERP OPTIMA idealnie sprawdza się właśnie jako program dla biura rachunkowego.

Więcej

Księga Podatkowa

księga podatkowaComarch ERP Optima Księga Podatkowa pozwala na prowadzenie ewidencji podstawowych, jak i pomocniczych. Niezwykle pomocny w biurach rachunkowych, sprawdza się także jako program księgowy dla małych firm.

Więcej

Księga Handlowa

księga handlowaComarch ERP Optima Księga Handlowa to oprogramowanie dla biura rachunkowego, umożliwiające prowadzenie księgowości dla wielu klientów. Aplikacja została zaprojektowana w zgodzie z Ustawą o rachunkowości. Jako program finansowo księgowy Comarch ERP ułatwia prowadzenie ksiąg handlowych oraz księgowości dla małych firm. Idealnie sprawdza się jako program do księgowania faktur, co jest jedną z jego podstawowych funkcji.

Więcej

Środki trwałe

Comarch ERP Optima Środki Trwałe odpowiada za gospodarowanie środkami trwałymi klienta, jego wartościami niematerialnymi i prawnymi, a także wyposażeniem dodatkowym.

Więcej

Kadry i Płace

Comarch ERP Optima Płace i Kadry to program pozwalający biurom rachunkowym na sprawną obsługę kadrowo­płacową każdego rodzaju firmy. Dzięki szerokiej funkcjonalności i dużej elastyczności moduł można łatwo dostosować do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. Program jest polecany do małej księgowości, ale sprawdza się także w większych przedsiębiorstwach.

Więcej

Internetowa Wymiana Dokumentów

Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm pozwalający na sprawne i bezpieczne przesyłanie dokumentów w obrębie niezależnych instalacji Comarch ERP Optima.

Społeczność biur rachunkowych

Społeczność Biur Rachunkowych to platforma zrzeszająca podmioty korzystające z oprogramowania księgowego Comarch ERP Optima. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy oprogramowania księgowego Optima mogą promować swoje usługi i szybciej trafiać z ofertą do potencjalnych klientów.

Więcej