Oprogramowanie » Dla małych i średnich firm
Dla małych i średnich firm
Fakturowanie Księgowość - Kadry i Płace Zarządzanie Handel z magazynem Archiwizacja danych Placówki medyczne
Dla branży wod-kan
Dla dużych przedsiębiorstw
Biura Rachunkowe


         Dla małych i średnich firm


Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami może być znacznie prostsze i efektywniejsze dzięki wsparciu systemu Comarch ERP Optima. Ten wielomodułowy i w pełni zintegrowany program powstał z myślą o zastosowaniu w każdej branży. Poszczególne moduły-aplikacje poświęcone są fakturowaniu, księgowości, zarządzaniu, handlowi z magazynem, archiwizacji danych. To uniwersalne narzędzia możliwe do wykorzystania w firmach o różnych profilach działalności.

Fakturowanie
Fakturowanie
Księgowość - kadry i płace
Księgowość - kadry i płace
Zarządzanie
Zarządzanie
Handel z magazynem
Handel z magazynem
Archiwizacja danych
Archiwizacja danych
Placówki medyczne
Placówki medyczne

Oprogramowanie Comarch Optima, dzięki drobiazgowo rozbudowanemu modułowi obsługującemu wszystkie formy księgowości, jest często stosowany jako podstawowy system zarządzający w biurach rachunkowych. Poszczególne moduły programu księgowego Optima mają jednak bardzo uniwersalne zastosowanie. Aplikacja Optima Kadry i Płace umożliwi każdej firmie sprawne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej. Dzięki systematycznym aktualizacjom, program wykonuje działania w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Oferowany w ramach Comarch Optima program księgowy zwalnia więc przedsiębiorców z obowiązku stałego śledzenia nowych regulacji prawnych.

Program Comarch jest wyposażony w rozwiązanie iMed24 wspierające działalność wszelkich placówek medycznych. Zastosowanie tego narzędzia wpływa na podniesienie poziomu świadczonych usług zdrowotnych, a także – z biznesowego punktu widzenia – na lepszą organizację pracy firm medycznych oraz wszelkich współpracujących z nimi przedsiębiorstw.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona zadowolonych użytkowników ERP Optima zachęcamy do zapoznania się z cennikiem Comarch Optima. Przed podjęciem decyzji warto również sprawdzić wymagania dla programu Comarch Optima warunkujące jego skuteczną pracę.