Oprogramowanie » Dla małych i średnich firm » Fakturowanie
Dla małych i średnich firm
Fakturowanie Księgowość - Kadry i Płace Zarządzanie Handel z magazynem Archiwizacja danych Placówki medyczne
Dla branży wod-kan
Dla dużych przedsiębiorstw
Biura Rachunkowe


         Fakturowanie

Wystawianie różnego rodzaju dokumentów rozliczeniowych staje się znacznie prostsze i bardziej uporządkowane dzięki oprogramowaniu do fakturowania. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze. Za jego pomocą można wystawić dokumenty zarówno w złotówkach, jak i w obcej walucie. Pełna integracja tego programu do fakturowania z pozostałymi modułami Systemu sprawia, że wprowadzone dane są na bieżąco aktualizowane w obrębie całego programu, co w znacznym stopniu ułatwia obsługę i procesy księgowe. Ze względu na bogatą funkcjonalność, zawierającą również opcje sprzedaży, kupna i internetowej wymiany dokumentów, moduł stanowi najlepszy program do faktur spośród istniejących na rynku produktów tego typu. Dodatkowo narzędzie Okno Sprzedaży Dedykowanej pozwala na zaprezentowanie wszelkich informacji i dokumentów związanych z danym kontrahentem – to znaczące wsparcie dla podstawowych funkcji tego prostego programu do fakturowania. Program, oprócz prostych funkcji wypisywania faktury posiada także opcję ich drukowania. Prosty oraz dobry program do tworzenia, wypisywania oraz drukowania faktur ma możliwość znacznie ułatwić funkcjonowanie firmy. Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury jest idealny szczególnie dla małych firm, gdzie dział księgowy nie jest liczny i pracownikom potrzebne jest odciążenie. Taką funkcję ma właśnie moduł Comarch­ jako program do księgowania i fakturowania ułatwia pracę ludziom oraz zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia błyskawiczne wystawianie faktur wraz z ich korektą oraz możliwością wydruku.

Faktury - program do faktur

Comarch ERP Optima Faktury to dobry program do fakturowania umożliwiający także elektroniczną wymianę dokumentów z partnerami handlowymi, co stanowi jego duży atut w porównaniu z konkurencyjnymi programami do księgowania i fakturowania. Moduł Optima Faktury to doskonały program do fakturowania dla małych firm, w których liczy się oszczędność czasu i profesjonalizm działania. Narzędzie jest wygodnym programem do wypisywania faktur, jest też niezawodne jako program do drukowania faktur.

Więcej

Kasa/Bank

Moduł Comarch ERP Optima Kasa/Bank to moduł, umożliwiający pobranie informacji o kondycji finansowej firmy, rzeczywistych źródłach przychodów oraz ponoszonych kosztach. Dzięki modułowi można sprawdzać stan bieżących należności i zobowiązań. W module Kasa/Bank na podstawie bieżących analiz wpływów i wydatków i prognoz przepływu środków pieniężnych można zapoznać się z kompletem danych o ruchu środków pieniężnych w przedsiębiorstwie. Moduł Kasa/Bank współpracuje z bankowością elektroniczną (Home Banking) w trybie on-line lub poprzez wymianę pliku z zapisami wyciągu bankowego lub poleceniami zapłaty. Obsługiwane są płatności masowe (indywidualne numery rachunków bankowych przypisane klientom). Umożliwia generowanie not odsetkowych, ponaglań zapłaty oraz potwierdzeń salda.

Więcej