Oprogramowanie » Dla małych i średnich firm » Handel z magazynem
Dla małych i średnich firm
Fakturowanie Księgowość - Kadry i Płace Zarządzanie Handel z magazynem Archiwizacja danych Placówki medyczne
Dla branży wod-kan
Dla dużych przedsiębiorstw
Biura Rachunkowe


         Handel z magazynem

 

Dla firm, które zajmują się handlem stworzyliśmy szereg rozwiązań ułatwijących im codzienną pracę. Począwszy od obsługi magazynu, sprzedaży detalicznej, przez zarządzanie relacjami z klientem i obsługę serwisową ,aż po narzędzia e-commerce. Poznaj nasze rozwiązania dla firm handlowych:

Handel z magazynem

Comarch ERP Optima Handel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. Praca firmy może być sprawniejsza i efektywniejsza przy użyciu Comarch Optima. Tworzenie dokumentów handlowo­-magazynowych jest automatyczne, co odciąża pracowników i ułatwia im pracę.

Więcej

Detal

Aplikacja Comarch ERP Optima Detal służy obsłudze szybkiej sprzedaży detalicznej. Maksymalnie upraszcza ona pracę sprzedawców a łatwa obsługa, intuicyjne ekrany dotykowe oraz czytelny interfejs czynią z niej idealne narzędzie pracy każdego sklepu.

Więcej

CRM

CRM Optima to aplikacja służąca utrzymywaniu i rejestrowaniu kontaktów z klientami. Jej funkcje pozwalają również na wprowadzanie do systemu zadań, jaki powinni wykonać konkretni pracownicy w związku z obsługą klienta. Co warte uwagi, można powiązać zadania szczegółowe z zadaniem głównym i tym samym kontrolować ich przebieg. Kolejnym plusem CRM Optima jest opcja wystawiania faktur cyklicznych.

Więcej

Serwis

Comarch ERP Optima Serwis dedykowany jest rozwiązaniem stworzonym dla firm zajmujących się obsługą serwisową. W tej aplikacji można znaleźć narzędzia umożliwiające obsługę zleceń, rejestrowanie urządzeń znajdujących się akurat w serwisie, układanie terminarza zadań oraz automatyczne fakturowanie.

Więcej

Sklep internetowy

iSklep24Kolejną aplikacją Comarch ERP Optima jest iSklep24. Program ten umożliwia prowadzenie własnego sklepu nternetowego. Jest on nie tylko zintegrowany z systemem Optima, ale także automatycznie zsynchronizowany z porównywarkami cen, serwisem Allegro, internetową galerią iMall24, portalem Facebook czy serwisami płatności online. Program umożliwia także prowadzenie statystyk, generowanie raportów sprzedażowych oraz skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Więcej

Internetowa galeria handlowa iMall24

iMall24 umożliwia każdemu użytkownikowi Comarch ERP Optima wystawianie towarów w wirtualnej galerii, nawet jeśli nie posiada własnego sklepu online. Portal iMall24 jest idealnym miejscem dla tych przedsiębiorców, którzy nigdy wcześniej nie sprzedawali towarów online. Warto zaznaczyć, że jest to portal bezpłatny.

Więcej

Mobilny sprzedawca

Zastosowanie Comarch Mobilny Sprzedawca oznacza sprawniejszą obsługę klienta przede wszystkim dzięki wglądu do historii dotychczasowych transakcji, zobowiązań, należności, faktur. Co więcej, pozwala on na pogląd aktualnych promocji i rabatów a także dostępności towarów. Każdy dokument można wydrukować na miejscu.

Więcej

Mobilny magazynier

Comarch Mobilny Magazynier to aplikacja stworzona z myślą o pracownikach działu logistyki. Przy użyciu urządzenia typu kolektor danych mogą oni wykonywać swoją pracę szybciej i skuteczniej. Poprzez program, mają oni dostęp do pełnej informacji o lokalizacji towaru, który później może być szybko wydany, przyjęty, zinwentaryzowany czy przesunięty­ to wszystko dzięki narzędziom Mobilnego Magazyniera.

Więcej